Kultura pod hvězdami

Procházka slavnými muzikály

Písně z muzikálů West Side Story, Kabaret, Hello Dolly, Donaha, My Fair Lady, Kdyby tisíc klarinetů, Noc na Karlštejně, LaLaLand , Evita a další... Prožijte příjemný letní večer pod hvězdami v okolí českých zámků.

#oblíbené
#filmováhudba
#letníscéna
#kulturapodhvězdami
#zámekopočno
#zámeklednice

Všechny akce

sobota

3. 7. 2021


17:00


Žďár nad Sázavou zámek

Žďár nad Sázavou


150 - 250

sobota

31. 7. 2021


17:00


Lednice zámek

Lednice


150 - 250

sobota

14. 8. 2021


17:00


Opočno zámek

Opočno


150 - 250

Popis

O PŘEDSTAVENÍ

Zpívají a večerem provází Petra Králová a Radovan Král. Zazní písně z oceněných světových muzikálů i českých filmových hitů. "Srdečně zveme na společnou procházku nejen hvězdnými muzikály, ale také dějinami světové i české muzikálové scény..."

Uslyšíte písně z muzikálů West Side Story, Kabaret, Hello Dolly, Donaha, My Fair Lady, Kdyby tisíc klarinetů, Noc na Karlštejně, LaLaLand , Evita a další... Těšíme se na Vás!" Petra a Radovan Královi.

- Představení na Pivovarském nádvoří Zámku Žďár nad Sázavou, nebo v krésných prostředích Zámku Lednice či Zámku Opočno.
- Pouze jedno představení, počet míst je omezen!
- Účinkují: Petra Králová, Radovan Král
- Z Broadwaye přes Londýn až do českých krajin

V nádherném prostředí Zámku Žďár nad Sázavou, Zámku Lednice a Zámku Opočno můžete zažít krásný, romantický podvečer s největšími muzikálovými hity v podání manželů Králových. Vydejte se s námi na společnou procházku rozmanitým světem muzikálu od Broadwaye přes Londýn až k nám do Žďáru nad Sázavou.

Akce pod širým nebem se koná za každého počasí a začátek má v 17:00, délka je 70 minut bez přestávky. Areál bude otevřen od 16:00.

OBSAZENÍ

Petra Králová,
Radovan Král.

Producent: S PROMOTION s.r.o.

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Informace o konání ve Žďáru nad Sázavou
Parkování je možné přímo u zámku u hlavní ulice Santiniho nebo na parkovišti U Taferny či na nedalekém parkovišti Pilská nádrž. Všechna parkoviště jsou kousek od zámku, pěšky do 10 minut od místa konání. Všem doporučujeme včasný příjezd, abyste nezmeškali začátek představení, které začíná v 17:00 (areál bude otevřen od 16:00).

Informace o konání v Lednici

Parkování je možné přímo v obci Lednice na veřejných či soukromých parkovištích. Všechna parkoviště jsou kousek od zámku, pěšky do 10 minut od místa konání. Všem doporučujeme včasný příjezd, abyste nezmeškali začátek představení. V místě konání jsou pro návštěvníky nachystané prodejní stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínem.

Informace o konání v Opočnu

Parkování je možné přímo na Kupově náměstí v Opočně nebo u zimního stadionu. Obě parkoviště jsou kousek od zámku, pěšky do 10 minut od místa konání. Všem doporučujeme včasný příjezd, abyste nezmeškali začátek představení, které začíná v 17:00 (areál bude otevřen od 16:00). V místě konání jsou pro návštěvníky nachystané prodejní stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínem.

ZTP, TP a ZTP/P = Slevu pro držitele těchto průkazů poskytujeme pouze vozíčkářům a to v plné výši. Jinak řečeno: vozíčkář má vstup zcela zdarma, jeho doprovod si hradí vstupné v plné výši. Pokud k tomu není určené zvláštní místo (jako například amfiteátr v Boskovicích a v Mikulově), bude vozíčkář umístěn na stranu hlediště cca v úrovni 6.-12. řady tak, aby měl plnohodnotný výhled na jeviště. Z tohoto důvodu doporučujeme doprovodu zakupovat vstupenky vždy na kraji řady.

DOPORUČUJEME
– Včasný příjezd
– Teplé oblečení (i když přes den může být teplo, navečer se ochladí)
– Pláštěnku

Délka 70 minut
Bez přestávky

Ukázka představení