Tři mušketýři
Výpravná koncertní verze populárního muzikálu o přátelství a lásce podle slavné předlohy Alexandre Dumase. Příběh plný dynamické hudby Michala Davida a Bryana Adamse si můžete vychutnat pod hvězdami v krásném prostředí u českých zámků.
Všechny akce
pátek
2. 7. 2021
20:30
Žďár nad Sázavou zámek
Žďár nad Sázavou
590 - 1700 Kč
neděle
18. 7. 2021
20:30
Kroměříž zámek
Kroměříž
590 - 1700 Kč
pátek
23. 7. 2021
20:30
Sychrov zámek
Sychrov
590 - 1700 Kč
Popis
O PŘEDSTAVENÍ
Slavnostní premiéra muzikálu Tři mušketýři se konala 18. listopadu 2004. Slavný příběh Alexandre Dumase se těší obrovskému úspěchu dodnes, třináct let od svého světového uvedení. Příběh o věrném přátelství a lásce, příběh plný napětí doplňuje dynamická hudba Michala Davida a Bryana Adamse, jehož hit „All For Love“ se stal ústřední písní muzikálu. Tento muzikál je díky své úspěšnosti téměř legendou mezi českými muzikály a dokázal strhnout diváky napříč všemi generacemi. Nádherné písně jako je Přátelství na třikrát, Láska, Čas na lásku mít již téměř zlidověly.
OBSAZENÍ
Marian Vojtko,
Jan Kopečný,
Petr Ryšavý,
Michaela Štiková (Gemrotová)/Alžběta Bartošová,
Linda Finková a další.
Producenti: S PROMOTION s.r.o. a KVArt production s.r.o.
INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY
Informace o konání v Kroměříži
Parkování je možné přímo na Velkém náměstí v Kroměříži nebo na parkovišti Vejvanovského či Blahoslavova. Další parkoviště jsou kousek od zámku, pěšky do 10 minut od místa konání. Všem doporučujeme včasný příjezd, abyste nezmeškali začátek představení, které začíná ve 20:30 (areál bude otevřen od 19:00). V místě konání jsou pro návštěvníky nachystané prodejní stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínem.
Informace o konání v Kroměříži
Parkování je možné přímo u zámku v obci Sychrov. Všem doporučujeme včasný příjezd, abyste nezmeškali začátek představení, které začíná ve 20:30 (areál bude otevřen od 19:00). V místě konání jsou pro návštěvníky nachystané prodejní stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínem.
Informace o konání v Žďár nad Sázavou
Parkování je možné přímo u zámku u hlavní ulice Santiniho nebo na parkovišti U Taferny či na nedalekém parkovišti Pilská nádrž. Všechna parkoviště jsou kousek od zámku, pěšky do 10 minut od místa konání. Všem doporučujeme včasný příjezd, abyste nezmeškali začátek představení, které začíná ve 20:30 (areál bude otevřen od 19:00). V místě konání jsou pro návštěvníky nachystané prodejní stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínem.
ZTP, TP a ZTP/P = Slevu pro držitele těchto průkazů poskytujeme pouze vozíčkářům a to v plné výši. Jinak řečeno: vozíčkář má vstup zcela zdarma, jeho doprovod si hradí vstupné v plné výši. Pokud k tomu není určené zvláštní místo (jako například amfiteátr v Boskovicích a v Mikulově), bude vozíčkář umístěn na stranu hlediště cca v úrovni 6.-12. řady tak, aby měl plnohodnotný výhled na jeviště. Z tohoto důvodu doporučujeme doprovodu zakupovat vstupenky vždy na kraji řady.
VIP program
– Začátek od 20:00
– Welcome drink
– Raut před představením i během přestávky
– Nejlepší místa v hledišti
– Deka na zahřátí
– Pláštěnka
– Dárek s sebou domů
Doporučujeme
– Včasný příjezd
– Teplé oblečení (i když přes den může být teplo, v noci se ochladí)
– Pláštěnku